O webu

Účelem stránek Luzna-akce.cz je poskytnout moderní alternativu ke dřevěným „připínáčkovým“ pouličním nástěnkám, pro zveřejnění plakátků o pořádaných veřejných akcích a dalších informací (sousedských inzercí), které by mohly zajímat občany Lužné.

Nejedná se o úřední nástěnku obecního úřadu, naopak jde o jednoduchý nástroj vzájemného bezplatného informování sousedů. Neručím za kompletnost kalendáře akcí, najdete zde jen ty akce, které sem někdo z vás/nás vloží, uveřejní.
Pokud víte o akci, která zde chybí, prosím vložte ji, nebo mi napište.
Díky.

Vkládat informace může kdokoliv. Rozmyslete si předem, jaký typ budete vkládat:
Jde-li o jednorázovou akci do kalendáře , musí mít jasné datum, čas a místo začátku.
Jde-li o vložení sousedské inzerce, vyberte si rubriku, do které bude patřit.
Doporučuji vždy vložit kromě základních údajů o akci také obrázek – plakátek, nebo alespoň fotografii, vždy ve formátu JPG, PNG, nebo GIF, o velikost do 300kB.

Prosím dodržujte pravidla slušného chování a vylepujte pouze smysluplné informace, relevantní pro Luženské obyvatele. Vyhrazuji si právo kdykoliv odstranit z webu záznam, který sem, dle mého názoru, nepatří.

Pro prohlížení stránek tohoto webu doporučuji použít některý moderní prohlížeč – např. Chrome. Starší verze např. Exploreru nezobrazují grafiku zcela správně.

Tento web je stále ještě ve zkušebním provozu, postupně s vývojáři odstraňujeme chyby, které se zde mohou vyskytnout. Případné problémy prosím hlašte na kontaktní email. Děkujeme za vaši trpělivost.