O webu

Účelem tohoto webu je poskytnout moderní alternativu ke dřevěným veřejným „připínáčkovým“ vývěskám, pro zveřejnění plakátků o pořádaných akcích, které by mohly zajímat občany Lužné.

Nejedná se o úřední nástěnku obecního úřadu, naopak jde o jednoduchý nástroj vzájemného bezplatného informování sousedů. Neručíme za kompletnost informací, najdete zde jen ty akce, které sem někdo z vás/nás vloží, uveřejní. Pokud víte o akci, která zde chybí, prosíme vložte ji, nebo nám napište. Díky.

Vkládat informace může kdokoliv, musí však jít o jednorázovou akci s jasným datem a místem konání. (Trvale platná oznámení a komerční nabídky zde zatím nemají prostor. ) Doporučujeme vložit kromě základních údajů o akci také plakátek ve formátu JPG, PNG, nebo GIF, o velikost do 300kB.

Prosím dodržujte pravidla slušného chování a vylepujte pouze smysluplné informace, relevantní pro Luženské obyvatele. Vyhrazujeme si právo kdykoliv odstranit z nástěnky informaci, která sem, dle našeho názoru, nepatří.

Tento web je zatím ve zkušebním provozu, postupně odstraňujeme chyby, které se zde mohou vyskytnout. Případné problémy prosím hlašte na kontaktní email. Děkujeme za vaši trpělivost.